○ BIOGRAPHY ○

22. listopadu 2015 v 19:55 | bellarina |  Bella

Anabella Avery Thorne se narodila 8. října 1997 v Pembroke Pines na Floridě jako nejmladší ze čtyř dětí, které se dnes živí v herecké branži. Má italské, kubánské a irské předky. Od roku 2006 žije se svou rodinou v Kalifornii. V roce 2007 zemřel její otec při autonehodě... Ve druhé třídě jí lékaři diagnostikovali dyslexii, kterou se podařilo usilovným cvičením částečně odstranit (jak sama říká, četla vše včetně etiket na krabicích od cornflaků). Od dětství se objevovala v reklamách, její první fotografie vyšla v časopisu ve věku pěti týdnů.


Poprvé se objevila ve filmu ''Bratři jak se patří'' z roku 2003 v malinké roli bezejmenné fanynky. Od té doby proplouvala štěky v televizních seriálech jako ''O.C.'' (2003) nebo ''Vincentův svět'' (2004). V roce 2008 se zviditelnila vedle Christiana Slatera v seriálu ''My Own Worst Enemy'', který byl ale po devíti epizodách ukončen. Pro Bellu to přesto znamenalo průlom v kariéře a první významnější roli, kterou hrála stabilně. V roce 2010 byla obsazena do čtvrté série seriálu ''Velká láska'' z produkce HBO, hostovala v seriálu ''Wizards of Waverly Place'' na kanále Disney Channel a zahrála si i vedlejší roli v rodinném dramatu ''Rasperry Magic''.


První hlavní roli získala v seriálu Na Parket!, kde si zahrála jednu z hlavních postav jménem CeCe Jones a předvedla zde své taneční vlohy.


Bella Thorne je dvojnásobnou držitelkou Young Artist Award za nejlepší výkon ve vedlejší roli v TV seriálu.
KOPÍRUJ SE ZDROJEM:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama